sprzedaż:(81) 528 92 95 | serwis: (81) 526 99 69 | mastermedia.allegro@gmail.com

Serwis

Masz problem z laptopem,  który odmówił posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie, albo ciągle coś w nim szwankuje - zgłoś się do nas.Nasz serwis zajmie się twoim komputerem. Naprawiamy laptopy wszystkich typów, a także komputery stacjonarne i inne urządzenia. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, potrafią zlokalizować i naprawić uszkodzenia jakie powstają podczas normalnego użytkowania laptopa, a także w wyniku nieszczęśliwych wypadków (upadki, zalania itp.). Wykonujemy naprawy gwarancyjne (komputerów kupionych w naszym sklepie) oraz wszystkie naprawy pogwarancyjne. Nasz serwis pracuje bezpośrednio w siedzibie firmy, nie korzystamy z usług zewnętrznych serwisów. Informujemy o ewntualnym koszcie i czasie naprawy. W przypadku wykonania naprawy - DIAGNOZA GRATIS. W przypadku gdy naprawa jest zbyt kosztowna, lub nie opłacalna oferujemy, także możliwość wymiany państwa komputera na inny: nowy lub używany. Na wszystkie naprawy udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę. Wykonujemy naprawy ekspresowe. Specjalizujemny się w naprawie  komputerów mobilnych.

 

Zapraszamy na stronę www.serwis-laptopow-lublin.pl, aby dowiedzieć się szczegółów.

 

Jeśli nie możesz pojawić się u nas to zadzwoń, a przyjedziemy do ciebie. Na terenie Lublina dojazd jest gratis.

 

Naprawiamy następujące elementy:

płyty główne

 Podstawowy  element każdego komputera.  Naprawa uszkodzeń na płycie głównej, jest z  reguły procesem trudnym. Nasza firma podejmuje się tego typu napraw.  Dzięki temu koszty są dużo niższe niż wymiana całej płyty, która jest  najdroższym elementem, komputera.
               

dyski twarde

 To  bardzo precyzyjne urządzenie, które często narażone jest na  uszkodzenia. Awarii mogą ulec części mechaniczne dysku jak i dane na nim  zawarte. Często udaje się naprawić wiele uszkodzeń, w innych wypadkach  lepszym rozwiązaniem jest jego wymiana. Powodem wymiany dysku, może być  poprostu brak miejsca na nasze dane. Przy wymianie dysku na większy  oferujemy, także przegrywanie danych, ich odzyskiwanie, pomoc w doborze  dysku.

zasilacze


              
Sprawne  działanie zasilacza, jest bardzo istotnym elementem właściwej pracy  całego laptopa. Awarie zasilacza mogą powodować uszkodzenia innych  elementów komputera włącznie z trwałym uszkodzeniem elementów płyty  głównej. Oferujemy wymianę uszkodzonych zasilaczy na nowe lub używane  ale w pełni sprawne w konkurencyjnych cenach. Naprawiamy uszkodzone  wtyczki i kable, które często ulegają awariom.
               

matryce LCDMatryca  to delikatny, precyzyjny element każdego laptopa, podatny na  uszkodzenia mechaniczne. Zakłócenia w wyświetlaniu obrazu jakie mogą się  pojawić mogą mięć swoje źródło właśnie w wadliwie działającej matrycy  lub jednym z elementów bezpośrednio z nią współpracujących. Naprawy  jakie wykonujemy to naprawy samej matrycy w tym wymiana świetlówki,  naprawy inwertera, taśm łączących matrycę z płytą główną.

klawiatury


Główną  przyczyna uszkodzeń klawiatury to zalanie płynem, mechaniczne  uszkodzenia klawiszy czy uszkodzenia taśmy. Oferujemy czyszczenie  klawiatur, konserwację,wymianę uszkodzonych klawiszy.