sprzedaż:(81) 528 92 95 | serwis: (81) 526 99 69 | mastermedia.allegro@gmail.com

Regulamin zakupów

Sprzedający prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet oraz w firmowym sklepie. Usługa skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura pro forma lub VAT, która drukowana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane. Jeżeli Zamawiający, wypełniając formularz zamówienia poda błędne dane kontaktowe, uniemożliwi tym samym możliwość weryfikacji zamówienia. Zamówienia, których weryfikacja będzie niemożliwa, nie zostaną zrealizowane. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź nieprawidłowo wypełnionego formularza. W uzasadnionych przypadkach może też ograniczyć sposób płatności lub żądać dokonania przedpłaty. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

Wysyłka

Czas dostawy zależy jest od wybranej formy doręczenia oraz rodzaju płatności. Towar wysyłany jest pod wskazany adres podany w formularzu zgłoszenia zamówienia. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem firm zewnętrznych, za które sprzedający nie ponosi odpowiedzialności. W ciągu 2 dni poinformujemy również o przewidywanym terminie dostawy.

Płatności

Dostępne formy płatności w przypadku zamówień:

Opłacenia całości zamówienia przelewem.
Zapłaty za pomocą serwisu platnosci.pl (klient automatycznie zostanie przeniesiony na stronę serwisu) co umożliwia zapłatę:
1) kartą płatniczą VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych
2) szybki przelew z mBanku mTransfer
3) szybki przelew z MultiBanku MultiTransfer
4) szybki przelew z Inteligo Intelipay
5) szybki przelew z BZWBK Przelew24
6) szybki przelew z Nordea Płać z Nordea
7) szybki przelew z PKO Inteligo Płacę z PKO Inteligo
8) szybki przelew z BPH Przelew z BPH
9) szybki przelew z ING (Bank Śląski) Przelew z ING
10) szybki przelew z Pekao Pekao24Przelew.

Alternatywne metody zakupu

Zamówienia można przesyłać również:
a) e-mailem
b) osobiste konsultacje w przypadku zamówień o wyższej wartości.

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym,nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu.
W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem priorytetowym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.
W przypadku zwrotu towaru klient płaci za jego transport zarówno do klienta i z powrotem do firmy świadczącej usługi wg pełnych stawek transportowych.

Wszelkie informacje znajdujące się na stronach portalu przeznaczone są tylko i wyłącznie dla celów informacyjnych. Informacje te nie mogą być wykorzystywane w zastępstwie informacji dostępnych w firmach prezentowanych na stronach portalu, ani nie mogą służyć jako podstawa do podejmowania decyzji. Informacje zawarte w portalu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.